مدیا کانورتور، مبدل اترنت به فیبر نوری

مدیا کانورتر Sepitam

برای دریافت فایل PDF مشخصات فنی مدیا کانورترهای S​epitam فایل زیر را دانلود نمایید:
General Technical Spec of S​epitam Media convertor(farsi).pdf


توضیحات کلی:

مدیا کانورتر های S​epitam در مدلهای مختلف تک پورت با سرعت های ۱۰۰ و۱۰۰۰ مگا بیت بر ثانیه، ۲ پورت و ۴ پورت با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه قابل ارایه است.
مدیا کانورترها سیگنال شبکه 10/100/1000mpbs را جهت ارسال بر روی کابل فیبر نوری Single mode یا Multi mode آماده می کند. این محصولات توانایی ارسال سیگنال شبکه بر روی فیبر نوری از 2km تا 20km (در موارد سفارشی و خاص تا 100km) را دارند. انتقال سیگنال روی کابل فیبر به صورت Duplex Fiber یا Simplex Fiber بسته به مدل مدیا کانورتر انجام می شود.
این محصولات دارای توانایی تشخیص سیگنال شبکه از روی کابل، به صورت MDI/MDI-X می باشند.
قابلیت ارسال و دریافت سیگنالهای شبکه با سویچ های استاندارد و نیز قابلیت اتصال به پورت فیبر نوری استاندارد از دیگر مزایای این محصولات است.
مدیا کانورترهای Sepitam بصورت Plug and Play بوده و نیازی به پیکر بندی نرم افزاری ندارد و با کمک نشانگر های نوری تعبیه شده در آن عیب یابی به راحتی انجام می گردد.
عدم نیاز به تنظیمات در سایت باعث شده که نصب و راه اندازی این محصولات بسادگی امکان پذیر شود.
مهمترین قابلیت این محصولات که آنرا از دیگر محصولات موجود جدا می سازد، کارکرد آن در محیط های نا متعارف دمایی و صنعتی می باشد.


کاربردها:

ITS
سیستم های پر سرعت مبتنی بر شبکه
سیستم های نظارتی تحت شبکه
کنترل از فاصله دور سیستم های سرور و دیتا سنتر



مشخصات عملکردی:

دارای دو نوع استند الون و رکمونت
دارای حافظه داخلی بیشتر از 500 kB وجدول آدرس بیشتر از 4kB
پشتیبانی از استانداردهای IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3X, IEEE 802.3z/AB, IEEE802.1d
پشتیبانی ازاستاندارد 100Base-FX fiber transition
قابلیت Auto negotiation
قابلیت MDI/MDI-X
قابلیت ارسال و دریافت سیگنال شبکه تا 100km
قابلیت Plug and Play
دارای عملکرد ثابت با قابلیت اطمینان بالا
عدم نیاز به تنظیمات در سایت
نصب و راهاندازی سریع و بسیار ساده
دارای اسکلت فلزی بادوام

مشخصات محیطی:

دمای عملکردی: 0 ℃~ ℃65 +
رطوبت محیط: 0~90% (Non-condensing)
ولتاژ تغذیه: AC85-260v/50Hz
زمان بروز خطا درسیستم: بیشتر از 105 ساعت

مشخصات فیبر:

  

Type

wavelength
 (nm)

TX power dBm

Distance Km

Lose  dBm/Km

Allowable loss

dBm

Fiber Type

Single-mode

1310

-12~-7

0~20

0.5

16

Single-mode(9/125um)

Multi-Mode

850

-15~-10

0~0.5

3

10

Multi-mode

(850nm)




لیست مدیا کانورترهای 10/100/1000 با پورت  :SC Simplex
 Si  Port No
 RJ45 Bandwdith
 SC fiber (S/D)
 Transmission
 1  S-10-SSC-20  1  10/100mbps  SC-Simplex  20km
 2  S-10-SSCD-20  1  10/100mbps  SC-Simplex  20km
 3  S-100-SSC-20  1  100/1000mbps  SC-Simplex  20km
 4  S-100-SSCD-20  1  100/1000mbps  SC-Simplex  20km


لیست مدیا کانورترهای 10/100/1000 با پورت:SFP

 Si  Part No         
 No of Rj45
 Bandwidth  
 Fiber port 
 Data Transmission
      on fiber
 TV/SW
 1  S-400-G20-TV  4  100/1000mbps  2 no SFP Slot 
 20km  Tag Vlan
 2  S-400-G20-SW  4  100/1000mbps  2 no SFP Slot  20km  Switch
 3  S-100-G20  1   100/1000mbps  2 no SFP Slot  20km  _


مدیا کانورتر Sepitam