مقالات فنی
1399/01/23 12:13

دوربینهای حرارتی جدید برای مقابله با ویروس کرونا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Platinum CCTV  از انتشار نسخه جدید دمای بدن حرارتی خود خبر داده است.

دوربینهای سنجشی که در مکانهای مختلف عمومی و خصوصی نصب می شود تا به کمک آنها تب مراجعان و کارمندان خود را اسکن کنند.

 این نسخه جدید دوربین IP IP Thermal / Visible PT-BF5421-T نمایانگر جدیدترین نسل تصویربرداری حرارتی هوش مصنوعی  است که برای اندازه گیری دمای دقیق بدن با دقت  ±0.54°F طراحی شده است.

اسکن تب در افراد می تواند به شناسایی علائم اولیه ویروسها در افراد آلوده به  آن کمک کند."

اسکن تب در افراد می تواند به شناسایی علائم اولیه ویروس در افراد کمک کند قبل از اینکه شانسی برای گسترش بیشتر داشته باشند. این می تواند دمای دقیق بدن را نشان بدهد در حالیکه افراد ماسک زده ، کلاه و حتی کلاه ایمنی دارند و  با سرعت عادی قدم می زنند.

این دوربین ها به سرعت بخشیدن به فرآیندهای غربالگری بوسیله تجهیزات و ارائه هشدارهای شنیداری و دیداری در هنگام یافتن دمای بالاتر از بدن معمولی کمک می کنند تا این مرکز بتواند بر اساس پروتکل های تصویبی خود نسبت به جدا کردن فرد آلوده از بقیه مراجعین یا کارمندان کمک کنند تا از انتشار ویروس جلوگیری گردد.

. A.I جدید ساخته شده در این دوربین ها ، به دوربین اجازه می دهد تا دقت و افزایش سرعت غربالگری را برای کلیه امکانات حفظ کند.

دوربینهای تصویر برداری حرارتی برای  آشکارسازی تب

دوربین های مداربسته تب با تصویربرداری حرارتی ضمن شناسایی افراد دارای علائمی که می توانند مراحل اولیه ویروس باشند ، به سرعت بخشیدن به پروسه بازرسی های امنیتی کمک می کنند. این می تواند به جلوگیری از گسترش کمک کرده و به عملکرد زنجیره های تأمین ما کمک شایانی نماید. این دوربینها با اسکن سریع و بدون تماس افراد می تواند خطوط کارخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی را سرعت ببخشیده و در عین حال به شناسایی افراد دارای علائم ویروس و کمک به جلوگیری از شیوع آن کمک کند.

مایکل دانتمان ، مدیرعامل Platinum CCTV گفت: "این دوربین واقعاً نحوه عملکرد مشاغل را تغییر می دهد و به ما کمک می کند تا زنجیره های تأمین مان را فعال نگه داریم." وی افزود: اسکن سریع کارمندان هنگام ورود به یک کارخانه یا هنگام ورود افراد به مراکز حمل و نقل عمومی یا فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور کمک می کند تا کشور به فعالیتهای حیاتی ادامه دهد.

در عین حال، ما از بسیاری از مشتریان خود شنیدیم که مشتریان آنها و کارمندان احساس امنیت بیشتری دارند و می دانند که هنگام ورود ، همه و همه افراد به دلیل وجود این دوربینها تب سنجی شده اند. "

 علاوه بر این از دوربین حرارتی PT-BF5421-T می توان به عنوان وسیله ای مستقل برای نیروهای امنیتی و حفاظتی استفاده کرد.

غربالگری سریع افراد

وی می افزاید: "اکنون ، پرسنل امنیتی می توانند افراد بیمار را بدون نیاز به تماس با آنها، غربالگری کرده و شناسایی کنند. این امکان این اجازه را می دهد که بر اساس پروتکل های جداسازی ایمن و مؤثر متخصصان پزشکی، طبق دستورالعمل هر مرکز اجرا سازیم.

از دوربین حرارتی PT-BF5421-T می توان به عنوان وسیله ای مستقل برای پرسنل امنیتی استفاده کرد که فقط بر روی لپ تاپ به صورت زنده تماشا کنند یا می توان آن را با پلتفرم اختصاصی AVM(مدیریت پیشرفته فیلمبرداری ویدیویی) برای ضبط گنجانید. سایر ویژگی های دوربین تب حرارتی عبارتند از:

 

(HD Resolution Video quality (1920 x 1080 visual resolution 

Accuracy to ±0.3°C (±0.54°F) at normal body temperatures 

Configurable Audible Siren and Visible light alert 

Artificial Intelligence for most accurate temperature readings 

ONVIF 2.0 compliant works with most NVR software 

Platinum CCTV: Thermal Camera Applications 

افزایش امنیت در امکانات

همه گیر فعلی COVID-19 فعلا جدیدترین و طولانی ترین تهدیدهای ویروسی است که روش زندگی و ایمنی همه مردم دنیا را تهدید کرده است. ابولا ، H1N1 ، SARS و سایر بیماریهای واگیر دار، در مکانهایی که توده های مردم در آن سفر می کنند و یا تجمع می کنند، نیاز به امنیت بیشتر را برجسته تر کرده اند.

دوربین حرارتی PT-BF5421-T کاربردهای متنوعی دارد ، از جمله:

بیمارستان ها ، کلینیک ها و مطب پزشک

خانه های سالمندان و تسهیلات کمک به زندگی

امکانات سرویس غذا

مکانهای ورزشی و مراکز همایش

فرودگاه ها و ایستگاه های مترو

پاسگاه های پلیس و پایگاه های نظامی

مراکز تولیدی ، انبارها ، کارخانه ها

 

تاریخ انتشار :7 April 2020

ترجمه شده در گروه مهندسی سپیتام

 

"با امید به اینکه شرکتهای تولید کننده دوربینهای مدار بسته و دانش بنیان ایرانی نیز بتوانند به این تکنولوژی با این دقت بالا دست پیدا کنندو هرچه سربعتر اقدام به تولید انبوه و پخش در سراسر کشور نمایند. با توجه به همه گیری این ویروس و حتی احتمال بوجود آمدن ویروسهای جدیدتر در آینده، این قابلیت در دوربینهای مدار بسته تولیدی، می تواند یک مزیت رقابتی برای شرکتهای تولید کننده ایجاد نماید. در نظر داشته باشید زین پس تمامی مراکز پر رفت و آمد برای انتخاب دوربینهای خود این موضوع را در نظر خواهند گرفت."


لینک دانلود:

دوربینهای حرارتی جدید برای مقابله با ویروس کرونا.pdf

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
looding"src="/images/loading.gif"