در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
application
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

Sepitam-MC11G-DSC20

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11G-DSC20 ) SC Doublex 20Km )

شناسه کالا: Sepitam-MC11G-DSC20
شناسه کالا: Sepitam-MC11G-DSC20
مشخصات برجسته بیشتر
  • Product : Sepitam-MC11G-DSC20
  • Downlink Ports : 1x10/100/1000Base-T RJ45
  • Uplink Ports : 1x1000BaseX SC fiber port
  • Input Voltage : DC5V 2A
توضیحات

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11G-DSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبکه با سرعت  10/100/1000Mbps به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را داشته و می‌تواند دامنه انتقال شما را تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهد. این مدیا کانورتر به‌صورت لینکی بوده و دارای ماژول SC  دو کر به‌صورت  On board است. این مدیا کانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش‌بنیان سپیتام می‌باشد که دارای بالاترین استانداردهای ساخت بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هرگونه شرایط آب‌وهوایی از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و در رطوبت ۰ تا ۸۰ درصد با راندمان حداکثری 93% به انتقال داده‌های شما بپردازد. شایان‌ذکر است این دستگاه دارای تأییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت فیبر به‌صورت SC و On board به همراه یک پورت Rj45 تعبیه شده و دارای ۵ عدد ال‌ای‌دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می‌باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به‌صورت Plug and Play و لینکی نصب شده و تمامی استانداردهای لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است دستگاه فوق به‌صورت لینک بوده و به‌صورت لینک برای شما ارسال می‌گردد.

 
نقد و بررسی تخصصی
بیشتر

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11G-DSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبک...

به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید
021​91082135
  • فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11G-DSC20 ) SC Doublex 20Km )

نظرات کاربران

نظرات کاربران
جهت ارسال نظر و دیدگاه خود باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک نمایید.
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11G-DSC20 ) SC Doublex 20Km )

Sepitam provides a thorough, and complete series of One Port Media conversion solutions for flexible network  extensions.

The Sepitam-MC11G-DSC20 media converter is able to convert 100/1000 Mbps network signals between Unshielded Twisted Pair (Cat 5 network cabling) .This device can be used between 1000Base-TX cable and 1000Base-FX fiber optic based networks. This develops extension of networks over a long range in single-mode via fiber-optic cabling, send the Ethernet signals up to 20km. This device utilizes two cores in order to transmit and  receive the information on fiber optic cable.

This Sepitam-MC11G-DSC20 supplies a 1000Base-TX cable and 1000Base-FX fiber cable or 100Base-T cable and 100Base-FL fiber cable and also 10Base-TX cable and 10Base-FX fiber cable for the data transmission auto-negotiating Ethernet connector that holds up full duplex and half duplex network connection and MDI/MDI-X Auto  Crossover.

Smart designing and Plug and play design makes easy installation, easy LED monitoring, no on-site adjustment, electricity interfaces are in line with known standards, Products applicable to different harsh industrial environment

Features:

  •   Stand-alone type
  •   Memory Cache size is more than 500KB, address table size is 4KB
  •   Hold up all IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3X, IEEE 802.3z/AB, IEEE802.1d
  •   Supports 100Base-FX fiber media transition
  •   Auto negotiation function Supports full duplex flow control or half duplex backpressure flow control
  •   Both ends can utilize different speed (100/1000 Mbps)
  •   Supports automatic cross connection in UTP Ethernet port
  •   Good compatibility and high reliability optical connector
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11G-DSC20 ) SC Doublex 20Km )
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11G-DSC20 ) SC Doublex 20Km )
Product Sepitam-MC11G-DSC20 Downlink Ports 1x10/100/1000Base-T RJ45
Uplink Ports 1x1000BaseX SC fiber port Input Voltage DC5V 2A
MTBF 100,000Hours Management
Wavelength , , Transmission Distance , ,
Dimensions (WxHxD) 116x99x25.5mm Weight 180g
Design / Protection class Metal Housing/ IP30 Mounting type , ,
Color product: 115 | spec: 1076 Operating Temperature 0°C ~ 65°C
Relative humidity (without condensation) 90% ~ 0% Warranty Period 36Month
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
Customers.Comments ( 0 )
ناعدد
از 5
عالی
0 (0 %)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی