0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
application
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه
دسته بندی: کانورتر USB

Sepitam-USB2.0-T/R

مبدل USB2.0 به فیبر نوری ( مدل: Sepitam-USB2.0-T/R )

شناسه کالا: Sepitam-USB2.0-T/R
شناسه کالا: Sepitam-USB2.0-T/R
  • product vendor icon image فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مبدل USB2.0 به فیبر نوری ( مدل: Sepitam-USB2.0-T/R )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
نامناسب
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
  • بررسی تخصصی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
بررسی تخصصی
مبدل USB2.0 به فیبر نوری ( مدل: Sepitam-USB2.0-T/R )

مبدل نوری USB2.0-T/R به‌صورت لینک فرستنده و گیرنده ارائه می‌شود. دیتا از طریق دستگاه فرستنده با فیبر نوری در حالت Single Mode یا Multi Mode به گیرنده منتقل شده و به چهار پورت USB گسترش می‌یابد. از نوع 2.0 برای دوربین‌ها، هارددیسک، چاپگر، اسکنر، دستگاه‌های صوتی، صفحه‌نمایش لمسی، کنترل‌کننده‌های بازی و سایر دستگاه‌ها پشتیبانی می‌کند و ازUSB2.0/USB 1.1 رو به پایین پشتیبانی نمی‌کند. محصولات را می‌توان در بسیاری از زمینه‌ها مانند: کنفرانس ویدئویی، انتشار اطلاعات چندرسانه‌ای، ادارات دولتی، سیستم پزشکی، نمایشگاه تجاری، سالن عملکرد چندرسانه‌ای، نظارت بر امنیت، خدمات عمومی و غیره استفاده کرد.

This series of USB 2.0 fiber modem consists of a transmitter and a receiver. The USB interface(USB2.0) of the host computer is extended to a remote terminal and expanded to four USB ports through a single-mode or multi-mode optical fiber. Maximum transmission distance is 10KM( single mode fiber). Support USB1.1 and 2.0 type high-speed cameras, hard disk drives, printers, scanners, audio devices, touch screens, game controllers and other devices. This product can be applied in video conference, multimedia information publishing, governments departments, medical systems, commercial displays, multimedia function rooms, security monitoring, utilities and other fields.

مبدل USB2.0 به فیبر نوری ( مدل: Sepitam-USB2.0-T/R )
مبدل USB2.0 به فیبر نوری ( مدل: Sepitam-USB2.0-T/R )
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
Product Sepitam-1USB2.0-T/R Communication Standards Compatible with USB2.0 and USB1.1, Automatic recognition of high-speed(25Mbps~480Mbps)
Input Voltage AC220V, DC-48V/DC24V Design / Protection class Metal Housing/ IP30
Mounting type Wall mount, Stand Alone, Desktop Color Black
Input / output interface 1x USB 2.0 Female Type A Connector + 4x USB 2.0 Female Type A Connector USB interface USB Female Type A Connector
signal type Automatic recognition of high-speed(25Mbps~480Mbps), full-speed(500Kbps to 12Mbps), and low-speed( 10Kbps to 1.5Mbps) USB devices Wavelength
Transmission Distance Optical fiber Interface 1x 1000Base-X FC
Dimensions (WxHxD) 140x110x31mm Weight 750g
Operating Temperature 10̊C ~ 60 ̊C-
Relative humidity (without condensation) 95% ~ 0%
Warranty Period 36Month Uplink Ports 1x 1000Base-X FC
Management Unmanaged
تصاویر کالا
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
نظرات کاربران ( 0 )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
نامناسب
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی