در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM

ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM ) 20Km )

شناسه کالا: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM
شناسه کالا: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM
توضیحات

فرستنده‌ Sepitam-ISFP-SM-SX-20KM وظیفهٔ تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال‌های نوری را به‌صورت Single Mode دارد. با استفاده از این ماژول فیبر SFP می‌توانید مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری به‌صورت LC تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهید. این محصول به‌صورت لینک ارائه شده و از سرعت 1.25Gbps به‌صورت Full Doublex پشتیبانی کرده و الزامات ایمنی لیزر کلاس A و استانداردهای SFP(MSA) و SFF-8472 را برآورده می‌کنند و همچنین پشتیبانی از مانیتورینگ تشخیص دیجیتال (DDM) از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشد. این SFP قابلیت استفاده در محیط‌های صنعتی را داشته و راه‌حل خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای برای انتقال دیتا بر بستر فیبر می‌باشد

 
نقد و بررسی تخصصی
بیشتر

فرستنده‌ Sepitam-ISFP-SM-SX-20KM وظیفهٔ تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال‌های نوری را به‌صورت Single Mo...

به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید
021​91082135
  • فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM ) 20Km )

نظرات کاربران

نظرات کاربران
جهت ارسال نظر و دیدگاه خود باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک نمایید.
  • معرفی کالا
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM ) 20Km )

Product Description:

The SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting data-rate of 1.25Gbps and 550m transmission distance with MMF.

The transceiver consists of three sections: a VCSEL laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules satisfy class I laser safety requirements.

The transceivers are compatible with SFP Multi-Source Agreement (MSA) and SFF-8472. For further information, please refer to SFP MSA.

ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM ) 20Km )
ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM ) 20Km )
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
Customers.Comments ( 0 )
ناعدد
از 5
عالی
0 (0 %)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی